Aplikacje Mobline

Najciekawsze Aplikacje Mobilne

Aplikacje mobilne banków: najlepsze aplikacje, które poprawią Twoje doświadczenie bankowe

5 najlepszych aplikacji mobilnych dla bankowości

Aplikacje bankowości mobilnej stały się częścią naszego codziennego życia. Umożliwiają robienie wszystkiego, od przelewania pieniędzy, opłacania rachunków, sprawdzania salda i wielu innych.

Oto pięć najlepszych aplikacji bankowości mobilnej, na które powinieneś zwrócić uwagę:

1) Chase Mobile od JPMorgan Chase Bank

2) Bankowość mobilna Wells Fargo

3) Bank Ameryki

4) Kapitał pierwszy 360

5) Aplikacja bankowości mobilnej TD Bank

Często Zadawane Pytania

Jaka jest nazwa aplikacji?

Nazwa aplikacji to BankMobile.

Kto stoi za rozwojem tej aplikacji?

Firma stojąca za tą aplikacją nazywa się Fiserv. Jest to amerykańska międzynarodowa firma, która świadczy usługi finansowe i technologię bankom, sprzedawcom detalicznym, rządom i korporacjom. Dostarczają swoim klientom rozwiązania z zakresu bankowości i zarządzania finansami dla ich potrzeb biznesowych. Świadczą również usługi przetwarzania danych i outsourcingu instytucjom finansowym na całym świecie. Firma działa na rynku od 1979 roku, kiedy została założona przez Toma Caseya w Omaha w stanie Nebraska. Siedziba firmy znajduje się w Brookfield w stanie Wisconsin, gdzie zatrudnia około 3200 pracowników w trzech budynkach na dużym kampusie o powierzchni ponad 600 akrów. Ma biura

Aplikacja mobilna dla banków — świetny sposób na zwiększenie doświadczenia bankowego

Bankowość to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Wraz z rozwojem technologii bankowość staje się coraz łatwiejsza i szybsza.

Aplikacje bankowości mobilnej są teraz dostępne dla wszystkich głównych banków i instytucji finansowych. Te aplikacje umożliwiają korzystanie z bankowości w podróży, w dowolnym miejscu i czasie. Od dokonywania płatności po sprawdzanie sald i sald kont, te aplikacje umożliwiają wykonywanie wszystkiego z kontem bankowym za pomocą telefonu.

W tym artykule omówimy niektóre z najlepszych aplikacji banków na iPhone’a, które są dostępne w 2018 roku, abyś mógł mądrze wybierać, szukając dla siebie lub członka rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę